Opinie

Wzmacniacz DM 250

Test wzmacniacza w miesięczniku High Fidelity. Autor: Wojciech Pacuła, lipiec 2018 roku.
Świetnie wyszedł ten wzmacniacz panu Zdzisławowi – jest pięknie nasycony, gęsty, ale nie zlewa wszystkiego w papkę. Jego wysokie tony mają wyjątkową łatwość w wypełnianiu pasma bez rozjaśnienia i wyostrzenia. Bas jest niesamowicie głęboki i mocny, chociaż nie ściga się z najlepszymi w kontroli i selektywności. Ma być po prostu dobrym wypełnieniem i podstawą.

Czytaj dalej
 

Wzmacniacz Struss R150

Test wzmacniacza w magazynie Audiostereo, styczeń 2013 roku.
Firmy tej nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Jest dobrze rozpoznawalna zarówno w kraju jak i za granicą. Jej produkty od samego początku jej działalności cechowała dbałość o wygląd i jakość wykonania, czego nie zawsze można było powiedzieć o rodzimej konkurencji.

Czytaj dalej
 

Wzmacniacz Struss R150

Test wzmacniacza w magazynie hi-fi, marzec 2012 roku
Ta firma jest z nami od początku. Gdy audiofilizm w Polsce zaczynał dopiero prostować skrzydła po wydostanie się na wolność, wśród pierwszych dopracowanych krajowych konstrukcji znalazł się wzmacniacz Struss 140.

Czytaj dalej

Wzmacniacz Struss Chopin 

Test wzmacniacza w miesięczniku Audio Video, rok 2008.
Marka Struss nierozerwalnie łączy się z początkami ery prywatnej produkcji specjalistycznego sprzętu hi-fi w Polsce. Po kilkunastu latach istnienia w świadomości głównie polskich audiofilów twórca doskonale znanych wzmacniaczy prezentuje owoc swoich doświadczeń i patentów: nową, czwartą wersję Chopina.

Czytaj dalej

Wzmacniacz Struss Chopin

Test wzmacniacza w miesięczniku Audio Video, czerwiec 2002 roku.
Znana nie tylko w Polsce firma Struss Amplifiers z Pruszkowa tym razem opracowała wzmacniacz skierowany głównie do bardzo wymagających i doświadczonych miłośników dobrego dźwięku.

Czytaj dalej

Wzmacniacz Struss Q

Test wzmacniacza w miesięczniku Audio Video, wrzesień 2001 roku
Czyste, niezniekształcone i dość łagodne brzmienie, wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy i dopracowana stylistyka – to cechy najnowszego wzmacniacza Struss.

Czytaj dalej

Wzmacniacz Struss S

Artykuł w miesięczniku HiFi i muzyka, styczeń 2000 roku.
S-klasa. Za dwa lata w rubryce „hi-end” znajdziecie test wzmacniacza, jakiego jeszcze świat nie widział: integry o mocy połowy kilowata, z pięcioma potężnymi transformatorami wewnątrz obudowy.

Czytaj dalej

Wzmacniacz Struss 140L

Artykuł w miesięczniku SAT-AV Dodatek Stereo, październik 1997 roku.
Z pewnością rodzimi audiofile znają już firmę Struss. Jak do tej pory, ten młody producent specjalizuje się w konstruowaniu wzmacniaczy, choć wieść niesie, że w planach są już także zestawy głośnikowe.

Czytaj dalej

Wzmacniacz Struss 140

Artykuł w miesięczniku Hi-Fi i Muzyka, kwiecień 1997 roku.
Pruszków – to nieduże miasteczko nieopodal Warszawy, a jednak słynne… Normalnemu obywatelowi kojarzy się ono z dobrze zbudowanymi panami w ciemnych okularach i siedzącymi w najnowszym modelu Mercedesa.

Czytaj dalej

Wzmacniacz Struss 140 

Artykuł w miesięczniku Radioelektronik Audio-HiFi-Video, marzec 1997 roku.
Wzmacniacz Struss 140 prezentuje się elegancko – błyszcząca, jasna, metalowa płyta czołowa, niekonwencjonalnie umieszczone przełączniki o nietypowym kształcie i boki z wysokogatunkowej dębiny, upodobniają go do urządzeń hi-fi przygotowanych na rynek amerykański.

Czytaj dalej

Wzmacniacz Struss 140

Artykuł w miesięczniku Audio, marzec 1997 roku.  
Jednym z założeń, jakie postawione sobie przed przystąpieniem do projektowania tego wzmacniacza, było zapewnienie mu bardziej atrakcyjnego wyglądu niż ten, jakim mógł się pochwalić jego poprzednik.

Czytaj dalej

Wzmacniacz Struss 01-2

Test wzmacniacza w miesięczniku SAT-AV Dodatek Stereo, styczeń 1996 roku.
Znana dotąd jako dystrybutor sprzętu hifi i świadcząca także usługi serwisowe firma Audio Arts wyszła niedawno ze śmiałym przedsięwzięciem wprowadzenia do sprzedaży własnego wzmacniacza tranzystorowego. Ma to być konkurent nie tylko dla masowej produkcji japońskiej, ale także dla konstrukcji audiofilskich z niższych przedziałów cenowych.

Czytaj dalej